Tootja: Conceptronic
Mudel: HUBBIES04B
EAN: 4015867223147
Conceptronic HUBBIES04B. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Toite tüüp: USB. Laius: 21 mm, Sügavus: 66 mm, Kõrgus: 19 mm. Pakendi laius: 112,5 mm, Pakendi sügavus: 24,5 mm, Pakendi kõrgus: 184 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kaabli pikkus | 0,12 m |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 21 mm |
| Sügavus | 66 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Kaal | 30 g |
| Pakendi sisu | |
| Liideseadapterid kaasa arvatud | USB Type-C isane - USB Type-A emane |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 112,5 mm |
| Pakendi sügavus | 24,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 184 mm |
| Pakendi kaal | 77 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 255 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 400 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |