| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Dell Nvidia T400 4Gb Gddr6 | €222.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
DELL NVIDIA T400, 4GB, 3MDP, LOW-PROFILE | €248.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | T400 |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 384 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 155 mm |
| Pakendi sügavus | 121 mm |
| Pakendi kõrgus | 21 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |