Tootja: AISENS
Mudel: A109-0744
EAN: 8436574709186
AISENS A109-0744. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Kaabli pikkus: 0,15 m. Toite tüüp: USB. Laius: 34 mm, Sügavus: 101 mm, Kõrgus: 11 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 160 mm, Pakendi sügavus: 120 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Hall |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Isehäälestuv | Jah |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi ruumala | 192 cm³ |
| Pakendi kaal | 50 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 34 mm |
| Sügavus | 101 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 38640 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |