Tootja: AISENS
Mudel: A104-0402
EAN: 8436574704099
AISENS A104-0402. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, USB Power Delivery kuni: 2,5 W. Toite tüüp: USB, Väljundpinge: 5 V, Väljundvool: 0,5 A. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 160 mm, Pakendi sügavus: 120 mm. Põhikasti (välimise) laius: 300 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 460 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 300 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Comprar Hub USB 2.0 Aisens A104-0402/ 4 Puertos USB - Ganga Electrónica | €4.50 |
|
www.efecto2000.es |
AISENS A104-0402 jaotur USB 2.0 480 Mbit/s Must | €6.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| USB Power Delivery kuni | 2,5 W |
| Kaabli pikkus | 0,3 m |
| Sertifikaat | RoHS, CE |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 0,5 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 44 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,5 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 41400 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |