Tootja: ACT
Mudel: AC6300
EAN: 8716065490985
ACT AC6300. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,5 m. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 25 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC6300 - USB 3.2 Hub | €18.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 95 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |