Tootja: ACT
Mudel: AC6215
EAN: 8716065490978
ACT AC6215. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,65 m. Toite tüüp: USB/AC. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 25 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC6215 jaotur USB 2.0 480 Mbit/s Must | €40.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 7 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 7 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,65 m |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 107 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB/AC |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |