Tootja: ACT
Mudel: AC6200
EAN: 8716065490954
ACT AC6200. Hostiliides: USB 2.0, Jaoturi liidesed: USB 2.0. Andmeedastuskiirus: 480 Mbit/s, Toote värv: Valge, Kaabli pikkus: 0,12 m. Toite tüüp: USB. Laius: 20 mm, Sügavus: 65 mm, Kõrgus: 20 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 25 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC6200 jaotur USB 2.0 480 Mbit/s Valge | €33.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 2.0 |
| Jaoturi liidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Kaabli pikkus | 0,12 m |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 55 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 20 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |