Tootja: ACT
Mudel: AC6120
EAN: 8716065429237
ACT AC6120. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium. Toite tüüp: Vahelduvvool. Laius: 125 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 40 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC6120 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B 5000 Mbit/s Hall | €49.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ülevoolukaitse | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Isehäälestuv | |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | Vahelduvvool |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 125 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 195 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |