| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Bosch 2608642528 diskinio pjūklo diskas 25,4 cm 1 vnt. | €77.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sobivad materjalid | Multi |
| Tera läbimõõt | 25,4 cm |
| Paksus | 1,8 mm |
| Metalltoru läbimõõt | 3 cm |
| Hammaste arv | 80 |
| Lõikamislaius | 2,4 mm |
| Ketta hammaste nurk | -5 ° |
| Lõike kvaliteet | 4 |
| Ketassae ketta hammaste kuju | TCG (Triple Chip Grind) |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |