Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sobivad materjalid | Laminaat, Lamineeritud paneel |
| Tera läbimõõt | 16,5 cm |
| Paksus | 1,2 mm |
| Metalltoru läbimõõt | 2 cm |
| Hammaste arv | 48 |
| Pöörlemiskiirus (max) | 8500 RPM |
| Lõikamislaius | 1,8 mm |
| Brändiühilduvus | Bosch |
| Ketta hammaste kalle | 15 ° |
| Ketta hammaste nurk | -5 ° |
| Ketassae ketta hammaste kuju | ATB teritusega ketas |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |