Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Materjal | Termoplast |
| Brändiühilduvus | Legrand |
| Pesa tüüp | TAE |
| Moodulite arv | 2 |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP21 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 56,5 mm |
| Kõrgus | 56,5 mm |
| Paksus | 1,5 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Halogeen |