| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Legrand 665005 ümberlülitusplaat ja pistikupesa kate Valge | €7.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Materjal | Termoplast |
| Viimistlus | Läikiv |
| Tootedisain | Kruvideta |
| Brändiühilduvus | Legrand |
| Moodulite arv | 5 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 370 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Paksus | 1 cm |
| Kaal | 46 g |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Halogeen |