Tootja: Equip
Mudel: 761301
EAN: 4015867139028
Equip 761301. Toote värv: Valge, Materjal: ABS-sünteetika, Polükarbonaat, Tootedisain: Traditsiooniline. Laius: 80 mm, Kõrgus: 80 mm, Paksus: 3,2 cm. Kogus pakis: 5 tk, Pakendi laius: 95 mm, Pakendi sügavus: 85 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Materjal | ABS-sünteetika, Polükarbonaat |
| Tootedisain | Traditsiooniline |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Pesade arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Paksus | 3,2 cm |
| Kaal | 48 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 5 tk |
| Pakendi laius | 95 mm |
| Pakendi sügavus | 85 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |