Tootja: StarTech.com
Mudel: HEATGREASE20
EAN: 0065030844826
StarTech.com 20g toru CPU soojusjuhtivus kompound on spetsiaalne termiline liidesematerjal, mis on loodud parandama teie protsessori jõudlust ja eluiga. Selle 1.066 W/m·K kõrge soojusjuhtivus ja 0.195 °C/W madal soojusresistentsus tagavad tõhusa soojuse ülekande CPU ja soojusradiaatori vahel. See termiline pasta on valge värvusega ja selle suhteline tihedus on 2.3 g/cm³.
StarTech.com 20g toru CPU soojusjuhtivus kompound töötab ning seda saab hoida temperatuurivahemikus -20 - 100 °C kuni -50 - 100 °C ja seda saab kasutada erinevatel rakendustel. Samuti on sellel kasutamise suhteline niiskusvahemik 10-80%, mis tagab, et see töötab optimaalselt ka niisketes tingimustes.
Termilise pasta pakend on kerge ja seda on kergesti ladustatav ning transportitav. Selle kaal on 24 g ja mõõtmed 72 x 18 x 18 mm, samal ajal kui pakendi mõõtmed on 84 x 152 x 23 mm ja kaal on 37 g.
See termiline pasta on RoHS-sertifitseeritud ja sellel on madal aurustumis- ja määrimine, mille väärtused on vastavalt 0,001% ja 0,005% 200°C/24h juures. Tänu oma suurepärasele jõudlusele ja kasutusmugavusele on see suurepärane valik kõigile, kes soovivad parandada oma süsteemi jahutustõhusust ja protsessori eluiga.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
CPU THERMAL PASTE COMPOUND | €12.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Soojusjuhtivus | 1,066 W/m·K |
| Toote värv | Valge |
| Suhteline tihedus | 2,3 g/cm³ |
| Kuumuskindlus | 0,195 °C/W |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 100 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -50 - 100 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 72 mm |
| Sügavus | 18 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 24 g |
| Tehnilised andmed | |
| Aurumine (200°C/24h juures) | 0,001 protsenti |
| Immitsemine (200°C/24h juures) | 0,005 protsenti |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 84 mm |
| Pakendi sügavus | 152 mm |
| Pakendi kõrgus | 23 mm |
| Pakendi kaal | 37 g |