Tootja: Mars Gaming
Mudel: MT0
EAN: 4713105961119
Mars Gaming MT0. Soojusjuhtivus: 6 W/m·K, Toote värv: Hall, Kuumuskindlus: 0,004 °C/W. Laius: 8,5 mm, Sügavus: 8,5 mm, Kõrgus: 60 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Soojusjuhtivus | 6 W/m·K |
| Toote värv | Hall |
| Suhteline tihedus | 3,25 g/cm³ |
| Viskoossus | 12500 |
| Kuumuskindlus | 0,004 °C/W |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 280 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 8,5 mm |
| Sügavus | 8,5 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Kaal | 1 g |