| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
DeepCool EK720-XL-1.5 grau Art: Wärmeleitpad | €21.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Termopadi |
| Toote värv | Hall |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | -40 °C |
| Minimaalne töötemperatuur | 200 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 1,5 mm |