| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.hotfix.lt |
Termo padas ARCTIC TP-3 200x100x1.0mm, 2 vnt. | €30.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Termopadi |
| Toote värv | Sinine |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 150 °C |
| Minimaalne töötemperatuur | -40 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 3,5 mm |
| Pakendi kaal | 161 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 1 mm |