Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Termopadi |
| Toote värv | Roosa |
| Materjal | Silikoon |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 150 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 4 tk |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 140 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 1 mm |
| Kaal | 27 g |