| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Termo pasta MX-4, leidimas 2019 m., 20 gramų | €10.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Termopasta |
| Soojusjuhtivus | 8,5 W/m·K |
| Tihedus | 2,5 g/cm³ |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| Mittesöövitav | |
| Mittejooksev | |
| Elektrit mittejuhtiv | |
| Mittetahkestuv | |
| Viskoossus | 870 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 82 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 161 mm |
| Pakendi kaal | 17 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Tehnilised andmed | |
| Madal soojustakistus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |