| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Termalna pasta Arctic MX-2 (ACTCP00005B), 4g | €4.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Termopasta |
| Soojusjuhtivus | 5,6 W/m·K |
| Tihedus | 3,96 g/cm³ |
| Peamised koostisosad | Süsinik |
| Toote värv | Sinine |
| Mahtuvuseta | |
| Elektrit mittejuhtiv | |
| Viskoossus | 850 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 82 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 172 mm |
| Pakendi kaal | 11 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |