Tootja: ARCTIC
Mudel: ACTPD00002A
EAN: 0872767007642
ARCTIC ACTPD00002A. Tüüp: Termopadi, Soojusjuhtivus: 6 W/m·K, Peamised koostisosad: Silikoon. Laius: 50 mm, Sügavus: 50 mm, Kõrgus: 1 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 112 mm, Pakendi sügavus: 0,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ARCTIC COOLING Thermal Pad CPC Acc Arctic 50*50*1mm | €11.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Termopadi |
| Soojusjuhtivus | 6 W/m·K |
| Peamised koostisosad | Silikoon |
| Toote värv | Sinine |
| Venivus | 45 protsenti |
| Suhteline tihedus | 3,2 g/cm³ |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 112 mm |
| Pakendi sügavus | 0,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 94 mm |
| Pakendi kaal | 10 g |
| Pakendi tüüp | Plastikaatkott kandmisauguga |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 1 mm |
| Kaal | 9 g |
| Tehnilised andmed | |
| Kõvadus (Shore OO skaala) | 25 |
| Süttivusklass | V-0 |