Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Kangas |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 0,5 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 3 aasta(t) |
| Tükkide arv | 1 tk |
| Kokkupanek vajalik | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sesoonsused | Püsifilter, Aasta lõpp |
| Muud funktsioonid | |
| Impordiriik (ISO 3166-1) | Madalmaad |
| (cdm) vanemate kohalolek | Soovitatav |
| (cdm) akude arv (2) | 2 |
| (cdm) toiteallika vorm (2) | AA - LR6 |
| (cdm) toote komponendid | 1 tambour |
| Logistika andmed | |
| Toote tollikood (TARIC) | 9503005590 |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Tarnekaste (sisemine) põhikasti kohta (välimine) | 5 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 6 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 611 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 273 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 268 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Peamise (välis)kesta pakendi tüüp | Kartong |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 53417766125458 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,17 kg |
| Peamise (välis)kesta saatmise üksus | |
| Peamise (välis)kesta tellitav ühik | |
| Peamise (välis)kesta arve üksus | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 24 tk |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 70,3 kg |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 175,2 cm |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 4 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Minimaalne kaubaaluste arv tellimuses | 1 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Pakendite arv | 1 |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Prantsuse keel |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Prantsuse keel |
| (cdm) sihtrühmad | Laps |
| (cdm) NPD kategooria | pa jouets electroniques |
| Sisaldab toitu või jooki | |
| (cdm) toiteallika tüüp (2) | Battery |
| (cdm) akud kaasas (2) | |
| (cdm) väliskesta tellimise kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 103 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Kaal | 346 g |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi materjal | Kartong |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 116 mm |
| Pakendi kõrgus | 241 mm |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Arve ühik | |
| Tellitav ühik | |
| Ühiku saatmine | |
| Minimaalne tellimiskogus | 5 tk |
| Pakendi kogukaal | 530 g |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | Pas d'avertissement |