| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
VTech Baby 564604 | €11.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 3 aasta(t) |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 147 mm |
| Sügavus | 145 mm |
| Kõrgus | 179 mm |
| Kaal | 500 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Proovi-mind kast |