| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
VTech 80-117964 õppemänguasi | €58.90 |
|
hiq24.de |
Vtech Glamour Girl XL Laptop E/R, Lerncomputer weiß/rosa | €74.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Roosa |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 7 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 9 aasta(t) |
| Võimsus | |
| Sisseehitatud aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 182 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Kõrgus | 269 mm |
| Kaal | 1,15 kg |