| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Šuo-šuniukas Vtech "kalbėk su manimi" ??- 80-610104 | €40.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plüüs |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 5 aasta(t) |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Heli | |
| Laulude arv | 3 |
| Valgusefektid | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Helitugevuse kontroll | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Patareid puuduvad | |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Kaal | 600 g |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Keeleoskuse koolitus, Värvide õppimine, Numbrite õppimine |