Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plüüs |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 0,75 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 3 aasta(t) |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Heli | |
| Meloodiate arv | 15 |
| Laulude arv | 3 |
| Valgusefektid | |
| Pestav | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Helitugevuse kontroll | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Patareid puuduvad | |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 315 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Kaal | 610 g |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |