Tootja: Siemens
Mudel: LZ46850
EAN: 4242003730812
Siemens LZ46850. Tüüp: Õhupuhasti paneel, Toote värv: Valge. Brändiühilduvus: Siemens. Laius: 598 mm, Sügavus: 20 mm, Kõrgus: 40 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 664 mm, Pakendi sügavus: 50 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 300 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Siemens LZ46850, Griffleiste Design-Griffleiste für | €214.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õhupuhasti paneel |
| Toote värv | Valge |
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | Siemens |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 664 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 620 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 480 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 300 tk |