Tootja: Siemens
Mudel: LZ12ITI14
EAN: 4242003903575
Siemens LZ12ITI14. Tüüp: Õhupuhasti taaskasutuskomplekt, Toote värv: Hall. Brändiühilduvus: Siemens. Kaal: 300 g. Pakendi laius: 220 mm, Pakendi sügavus: 535 mm, Pakendi kõrgus: 80 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Siemens Siem Clean Air Umluft-Set LZ12ITI14 | €79.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õhupuhasti taaskasutuskomplekt |
| Toote värv | Hall |
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | Siemens |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 535 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 900 g |