| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Tristar AP-4782 õhupuhasti 52 dB 35 W Valge | €95.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Filtreerimine | |
| HEPA-filter | |
| HEPA klass | HEPA 13 |
| Aktiivsöe (AC) filter | |
| Eemaldatav filter | |
| Filtri läbilaskevõime | Allergeenid, Dust mites, Õietolm, Viirused |
| Funktsioonid | |
| Õhu puhastamise määr | 160 m³/h |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 15 m³ |
| Müratase | 52 dB |
| Kiiruste arv | 3 |
| Taimer | |
| Taimeri kestus (min) | 2 h |
| Taimeri kestus (maksimum) | 8 h |
| Õhu kvaliteedinäidik (AQI) | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 35 W |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 560 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 560 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 420 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 15,5 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016107596 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 32 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 860 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1780 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 2120 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 8 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 2 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Õhufilter | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,87 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 271 mm |
| Pakendi sügavus | 271 mm |
| Pakendi kõrgus | 400 mm |
| Pakendi kaal | 3,56 kg |