| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Увлажнители, очистители воздуха Samsung AX47R9080SS - OReol.eu | €454.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Filtreerimine | |
| Eelfilter | |
| HEPA-filter | |
| Filtri kihtide arv | 3 |
| Filtripuhastuse indikaator | |
| Osakeste filtreerimine | 0,26 µm |
| Funktsioonid | |
| Õhu puhastamise määr | 336 m³/h |
| Sobib ruumidele kuni | 47 m² |
| Müratase | 47 dB |
| Kiiruste arv | 3 |
| Taimer | |
| Õhuosakeste andur | |
| Gaasiandur | |
| Automaatrežiim | |
| Müratase (öörežiim) | 18 dB |
| Kaugjuhitav | |
| WiFi | |
| Öörežiim | |
| Lapselukk | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 35 W |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Paigutus | Põrand |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 12,8 kg |
| Kõrgus | 436 mm |
| Laius | 367 mm |
| Sügavus | 380 mm |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |