| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Gaisa attīrītājs Sharp UA-KIN40E-W | €540.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Filtreerimine | |
| Eelfilter | |
| HEPA-filter | |
| Lõhnafilter | |
| Antibakteriaalne kaitse | |
| Elektrostaatiline filter | |
| Allergiavastane filter | |
| Funktsioonid | |
| Sobib ruumidele kuni | 28 m² |
| Müratase | 46 dB |
| Kiiruste arv | 5 |
| Ionisaator | |
| Kuivatamise funktsioon | |
| Niisutamise võimsus | 440 ml/h |
| Temperatuuri andur | |
| Valgussensor | |
| Lõhnaandur | |
| PM2.5 sensor | |
| Võnkenurk | 20 ° |
| Õhuvool | 66,6 l/s |
| Kandesangad | |
| Veemahuti suurus | 2,7 l |
| Pöördratas | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 30 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1,3 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Garantiikaart | |