| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Очистители воздуха Philips AC3854/50 - OReol.eu | €537.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Õhu puhastamise määr | 500 m³/h |
| Sobib ruumidele kuni | 60 m² |
| Müratase | 70 dB |
| Kiiruste arv | 3 |
| Valgussensor | |
| Režiimide arv | 3 |
| PM2.5 sensor | |
| Gaasiandur | |
| Valguskontroll | Siselüliti |
| Automaatrežiim | |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| Mootori tüüp | DC (alalisvool) |
| CADR (Clean Air Delivery Rate) (osake) | 500 m³/h |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi mõõdud (pikkus x laius x kõrgus) | 784 x 366 x 370 mm |
| VitaShield IPS tehnoloogia | |
| Puhta õhu lukk ja teavitus | |
| Eemaldab ka üliväikesed osad | 3 nm |
| Aerasense tehnoloogia | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 60 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 2 W |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Võimsus | 60 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 60 W |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Muud funktsioonid | |
| Juhtpaneeli värv | Must |
| Filtreerimine | |
| Filtri kasutusiga (max) | 36 kuu(d) |
| Filtrid välja PM2.5 | 99,97 protsenti |
| Filtreerib baktereid | 99,99 protsenti |
| Filtreerib välja H1N1 viiruse | 99,9 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Helivõimsuse tase | 70 dB |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Sisseehitatud filtri tüüp | FY4440/30 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 310 mm |
| Laius | 718 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Kaal | 9,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 784 mm |
| Pakendi sügavus | 370 mm |
| Pakendi kõrgus | 366 mm |
| Pakendi kaal | 11,7 kg |