| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips 1000 series AC1215/10 õhupuhasti 63 m² 33 dB 50 W Must, Valge | €214.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Filtreerimine | |
| HEPA-filter | |
| Filtreerib baktereid | 99,99 protsenti |
| Filtrid välja PM2.5 | 99 protsenti |
| Funktsioonid | |
| Õhu puhastamise määr | 270 m³/h |
| Sobib ruumidele kuni | 63 m² |
| Müratase | 33 dB |
| Kiiruste arv | 3 |
| Taimer | |
| Õhupuhasti funktsioonid | Ventilaator |
| Õhukvaliteedi andur(id) | |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| LED-indikaatorid | Turbo |
| Puhta õhu saavutamise kiirus (CADR) (suits) | 270 m³/h |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 50 W |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 V |
| Võimsus | 50 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 211 mm |
| Laius | 325 mm |
| Sügavus | 541 mm |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |