Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Filtreerimine | |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | PureDirect |
| Vahetatav filter | |
| Filtripuhastuse indikaator | |
| Eemaldatav filter | |
| Funktsioonid | |
| Sobib ruumidele kuni | 23 m² |
| Müratase | 65 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 39 dB |
| Automaatrežiim | |
| Mootori tüüp | Vahelduvvool |
| Öörežiim | |
| Müratase (öörežiim) | 65 dB |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 40 W |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,5 kg |
| Kõrgus | 460 mm |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 200 mm |