| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HOOVER čistilnik zraka HHP75CAH011 | €459.90 |
|
www.photopoint.ee |
Air purifier Hoover HHP75CAH011 | €519.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Filtreerimine | |
| HEPA klass | HEPA 13 |
| Aktiivsöe (AC) filter | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Filtripuhastuse indikaator | Jah |
| Filtri kihtide arv | 3 |
| Filtri läbilaskevõime | Õietolm |
| Pestav filter | Jah |
| Vahetatav filter | Jah |
| Filtrid välja PM2.5 | 99,97 protsenti |
| Funktsioonid | |
| Õhu puhastamise määr | 330 m³/h |
| Sobib ruumidele kuni | 110 m² |
| Personaliseeritud õietolmu seaded | Jah |
| Aroomiteraapia | Jah |
| Õhku kuivatav funktsioon | Jah |
| Kuivatamise funktsioon | Jah |
| Niiskusandur | Jah |
| Häälekontroll | Jah |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Töötab Google Home'iga | Jah |
| Temperatuuri andur | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| PM2.5 sensor | Jah |
| PM10 sensor | Jah |
| Õhu kvaliteedinäidik (AQI) | Jah |
| Gaasiandur | Jah |
| Automaatrežiim | Jah |
| Kandesangad | Jah |
| Sobib allergikutele | Jah |
| Turborežiim | Jah |
| Kaugjuhitav | Jah |
| Allergy UK poolt heaks kiidetud | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Automaatne juhtmekerimissüsteem | Jah |
| Öörežiim | Jah |
| WiFi | Jah |
| Puhta õhu saavutamise kiirus (CADR) (tolm) | 330 m³/h |
| Lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) eemaldamine | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Titaanium |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Paigutus | Põrand |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 317 mm |
| Kaal | 9,6 kg |
| Kõrgus | 745 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Õhufilter | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 353 mm |
| Pakendi sügavus | 370 mm |
| Pakendi kõrgus | 810 mm |
| Pakendi kaal | 12,8 kg |