Tootja: Samsung
Mudel: SBB-SS08NL1
EAN: 8801643553401
Samsung SBB-SSN. Protsessori sagedus: 1,7 GHz. Sisemälu: 2,5 GB, Sisemälu tüüp: DDR3-SDRAM, Mälu taktsagedus: 1866 MHz. Salvestusmaht kokku: 8 GB. Kaabeldustehnoloogia: 10/100Base-T(X). Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Samsung SBB-SSN Set Back Box- SSSP6 -Tizen- Coretex A72 1-7GHz Quad-Core CPU- 8GB Storage -4-1GB ava | €366.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1,7 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 8 GB |
| Mälu | |
| Sisemälu | 2,5 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 206,4 mm |
| Sügavus | 165,6 mm |
| Kõrgus | 29,9 mm |
| Kaal | 600 g |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen 4.0 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 21 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 379 mm |
| Pakendi sügavus | 249 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |