Tootja: HP
Mudel: 3VL62AA#ABB
EAN: 0192545195232
HP t430. Protsessori sagedus: 1,1 GHz, Protsessori tootja: Intel, Protsessori perekond: Intel® Celeron®. Sisemälu: 2 GB, Sisemälu tüüp: DDR4L-SDRAM, Mälu taktsagedus: 1866 MHz. Salvestusmaht kokku: 16 GB, Salvestusseade: Välk. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 600. Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP t430 1,1 GHz ThinPro 740 g Must N4000 | €416.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | N4000 |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori võimendussagedus | 2,6 GHz |
| L2-vahemälu | 4 MB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 16 GB |
| Salvestusseade | Flash |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Mälu | |
| Sisemälu | 2 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4L-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| DC-pistik | |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 135 mm |
| Sügavus | 135 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 740 g |
| Graafikad | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 600 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | ThinPro |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Ekraan | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 45 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Sertifikaadid | |
| Päritoluriik | Hiina |