Tootja: HP
Mudel: 2ZU95AA
EAN: 0192018347595
HP Cliente delgado t630. Protsessori sagedus: 2 GHz, Protsessori tootja: AMD, Protsessori perekond: AMD G. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM, Mälu taktsagedus: 1866 MHz. Salvestusmaht kokku: 8 GB, Salvestusseade: eMMC. Toote värv: Hõbe. Installitud operatsioonisüsteem: Smart Zero
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
HP Cliente delgado t630, 2 GHz, AMD, AMD G, GX-420GI, 2,2 GHz, 2 MB | €718.29 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD G |
| Protsessori mudel | GX-420GI |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori võimendussagedus | 2,2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| L2-vahemälu | 2 MB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 8 GB |
| Salvestusseade | eMMC |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 251 mm |
| Kaal | 1,52 kg |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Smart Zero |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Ekraan | |
| Kuvar kaasa arvatud | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 65 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Kaasas klaviatuur | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |
| Sertifikaadid | |
| Päritoluriik | Hiina |