Tootja: Bestway
Mudel: 93548
EAN: 6942138972122
Bestway 93548. Tüüp: Üks madrats, Toote värv: Mänd, Soovitatud vanus: Laps. Laius: 760 mm, Pikkus: 1320 mm, Kõrgus: 460 mm. Pakendi tüüp: Karp. Minimaalne tellimiskogus: 8 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 128 tk. Aku tüüp: AAA
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Üks madrats |
| Toote värv | Mänd |
| Kuju | Nelinurk |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Sobilik | Hoonesisene |
| Maksimaalne koorma kaal | 50 kg |
| Seljatugi | |
| Sisseehitatud õhupump | |
| Soovitatav vanus (min) | 2 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 4 aasta(t) |
| Sisseehitatud öövalgusti | |
| Soovitatav sugu | Emane |
| Intrastati kood | 39269092 |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Aku tüüp | AAA |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 760 mm |
| Pikkus | 1320 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Kaal | 1,94 kg |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi ruumala | 71000 cm³ |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab akut | |
| Koos paranduslapiga | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 128 tk |