Tootja: Bestway
Mudel: 41113
EAN: 6942138947502
Bestway 41113. Toote värv: Mitmevärviline, Valge, Toote tüüp: Pealeistutav ujumistool, Materjal: Vinüül. Laius: 2330 mm, Sügavus: 1560 mm, Kõrgus: 1365 mm. Pakendi laius: 300 mm, Pakendi sügavus: 300 mm, Pakendi kõrgus: 115 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 288 tk, Minimaalne tellimiskogus: 3 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Bestway Materac do pływania 224x164 cm (41113) | €27.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline, Valge |
| Toote tüüp | Pealeistutav ujumistool |
| Materjal | Vinüül |
| Vastupidavad käepidemed | |
| Kaitseventiil | |
| Intrastati kood | 95069990 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 2330 mm |
| Sügavus | 1560 mm |
| Kõrgus | 1365 mm |
| Kaal | 3,26 kg |
| Paksus | 0,32 mm |
| Pakendi sisu | |
| Koos paranduslapiga | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 115 mm |
| Pakendi ruumala | 35000 cm³ |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 288 tk |
| Minimaalne tellimiskogus | 3 tk |