Tootja: Thomson
Mudel: CR50DAB
EAN: 3499550380187
Thomson CR50DAB. Tüüp: Digitaalne äratuskell, Kuju: Nelinurk, Toote värv: Must. Kuvamise tüüp: LCD. Toiteallikas: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 230 V. Laius: 65 mm, Kõrgus: 65 mm, Sügavus: 130 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 310 mm, Pakendi sügavus: 400 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Digitaalne äratuskell |
| Kuju | Nelinurk |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud raadio | |
| Toetatud raadiolainealad | DAB+, FM |
| Unetaimer | |
| Helitugevuse kontroll | Nööbid |
| Korduse funktsioon | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 290 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kaal | 460 g |
| Pesad & liidesed | |
| DC-pistik | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |