Tootja: Braun
Mudel: BC07PW-DCF
EAN: 5013348619471
Braun BC07PW-DCF. Tüüp: Kvarts äratuskell, Kuju: Ümmargune, Toote värv: Roosa, Valge. Kuvamise tüüp: Analoog. Toiteallikas: Patarei, Aku tüüp: AA. Laius: 57 mm, Kõrgus: 57 mm, Sügavus: 57,5 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi tüüp: Karp
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kvarts äratuskell |
| Kuju | Ümmargune |
| Toote värv | Roosa, Valge |
| Äratav valgus | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Korduse funktsioon | |
| Vaikne mehhanism | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Aku tüüp | AA |
| Ekraan | |
| Kuvamise tüüp | Analoog |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 57 mm |
| Kõrgus | 57 mm |
| Sügavus | 57,5 mm |