WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s)
WMF pan sets kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Type
- Boiling set
- Casserole dish included
- Ei
- Dishwasher proof
- Jah
- Handle colour
- Stainless steel
- Material
- Stainless steel
- Lid material
- Glass
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s) hinnavõrdlus
WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s): WMF, kategooria pan sets. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 28. Nähtavad andmed: Kaal: 8.4 kg.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s) kohta
Millist täpset toodet kirjeldab WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s)?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4000530720153, MPN 07.6055.6380.
Millised andmed on toote WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s) kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 28. Nähtavad andmed: Kaal: 8.4 kg.
Kas toodet WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s) saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote WMF Function 4 0760556380 pan set 9 pc(s) võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Handle colour
- Stainless steel
- Material
- Stainless steel
- Handle material
- Stainless steel
- Product colour
- Stainless steel
Funktsioonid
- Casserole dish included
- Ei
- Dishwasher proof
- Jah
- Lid material
- Glass
- Non-stick coating
- Ei
- Country of origin
- Italy
- Lid included
- Jah
- Number of lids included
- 4
- Oven proof
- Jah
- Internal coating
- Stainless steel
- Suitable for hob types
- Ceramic, Gas, Halogen, Induction, Sealed plate
- Frying pan(s)
- Ei
- Saucepan(s)
- Jah
- Steamer pan
- Ei
- Roasting pan
- Ei
- Stew pot
- Ei
- Milk pan
- Ei
- Stock pot
- Ei
- Wok pan(s)
- Ei
Toimimine
- Type
- Boiling set
Kaal ja mõõtmed
- Saucepan diameter
- 16 cm
- Saucepan 2 diameter
- 20 cm
- Saucepan 3 diameter
- 24 cm
- Weight
- 8.4 kg
- Saucepan 4 diameter
- 16 cm