Transformers Optimus Primal
Hasbro transformer toys kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Transformatsioonide arv
- 2
- Materjal
- Plastic
- Soovitatav sugu
- Boy/Girl
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Transformers Optimus Primal hinnavõrdlus
Transformers Optimus Primal: Hasbro, kategooria transformer toys. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 8.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Transformers Optimus Primal kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Transformers Optimus Primal?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 5010993958719, MPN F46115X0.
Millised andmed on toote Transformers Optimus Primal kohta saadaval?
Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 8.
Kas toodet Transformers Optimus Primal saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Transformers Optimus Primal võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Materjal
- Plastic
- Disaini tüüp
- Preassembled toy
- Toote värv
- Grey, White
Funktsioonid
- Transformatsioonide arv
- 2
- Soovitatav sugu
- Boy/Girl
Pakendi andmed
- Pakendi tüüp
- Open box
Hoiatussilt
- EU TSD hoiatus
- Not for children under 36 months
Kaal ja mõõtmed
- Kõrgus
- 125 mm