TP-Link Tapo Video Doorbell Camera

TP-Link doorbell kits kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind Pakkumisi oodatakse
Kõrgeim hind Pakkumisi oodatakse
Pakkumised 0
Spetsifikatsioonid 62
Connectivity technology
Wireless
Web-based management
Jah
Cloud-managed
Jah
Smartphone support
Jah
Pakkumise olek Kinnitatud poehinda veel pole Värsked poehinnad kuvatakse, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Lisa oma hind

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 0 pakkumist
Sellel turul pole veel kinnitatud pakkumisi.

Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.

Müüd seda toodet?

Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.

Lisa oma hind

Ülevaade

TP-Link Tapo Video Doorbell Camera hinnavõrdlus

TP-Link Tapo Video Doorbell Camera: TP-Link, kategooria doorbell kits. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 62. Nähtavad andmed: Mälu: 15 fps, Kaal: 490 g, Aku: 10000 mAh.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4895252501254, MPN TAPO D235.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 62. Nähtavad andmed: Mälu: 15 fps, Kaal: 490 g, Aku: 10000 mAh.

Hinna ja saadavuse kontroll

Selle turu jaoks pole veel kinnitatud pakkumist. Identifikaatorid ja tehnilised andmed jäävad tooteviitena kättesaadavaks.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote TP-Link Tapo Video Doorbell Camera kohta

Millist täpset toodet kirjeldab TP-Link Tapo Video Doorbell Camera?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4895252501254, MPN TAPO D235.

Millised andmed on toote TP-Link Tapo Video Doorbell Camera kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 62. Nähtavad andmed: Mälu: 15 fps, Kaal: 490 g, Aku: 10000 mAh.

Kas toodet TP-Link Tapo Video Doorbell Camera saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote TP-Link Tapo Video Doorbell Camera võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

62 spetsifikatsiooni

Audio

Audio system
Two-Way
Built-in microphone
Jah

Aku

Battery technology
Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery type
Built-in battery
Battery capacity
10000 mAh

Kaamera

Maximum frame rate
15 fps
Maximum video resolution
2560 x 1920 pixels
Image sensor size
1/2.7"

Disain

Product colour
Black, White
Night-light
Jah

Vastupidavus

International Protection (IP) code
IP66

Funktsioonid

Networking standards
IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Country of origin
China
Motion detection supported
Jah
Mobile app support
Jah
Cloud services supported
Tapo Care Cloud Storage Services
Works with Amazon Alexa
Jah

Objektiivi süsteem

Maximum aperture number
1.8
Fixed focal length
1.18 mm

Logistika andmed

Customs product code (TARIC)
8517692000.000001

Juhtimisfunktsioonid

Web-based management
Jah
Cloud-managed
Jah

Mounting

Mounting type
Wall

Multimeedia

Megapixel (approx.)
5 MP
Built-in camera
Jah
Built-in speaker(s)
Jah
Video formats supported
H.264

Võrgustumine

Wi-Fi
Jah
Wi-Fi standards
802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)

Öövaatluse funktsioon

Night vision
Jah
LED type
IR

Töötingimused

Operating temperature (T-T)
-20 - 45 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 - 90%
Storage temperature (T-T)
-40 - 60 °C
Storage relative humidity (H-H)
0 - 90%

Muud funktsioonid

Packaging content
Tapo Video Doorbell × 1 Tapo Chime × 1 Mounting Template × 1 Mounting Bracket × 1 Vertical Mounting Wedge× 1 Horizontal Mounting Wedge × 1 USB Adapter Cable × 1 Jumper for Existing Chime × 1 Extension Wires × 2 Mounting Screws and Anchors × 3 Hardwire Installation Screws × 2 Doorbell Detaching Pin × 1 Mounting Wedge Screws × 5 3M Adhesive × 1 Foam Pad × 1 Wire Nuts × 2 Quick Start Guide

Pakendi sisu

Screws included
Jah
Quick start guide
Jah
Manual
Jah

Toimimine

Smartphone support
Jah
Sensor type
CMOS
Works with the Google Assistant
Jah
Smartphone/tablet remote support
Jah
Security algorithms
WPA, WPA2-PSK

Pesad & liidesed

Connectivity technology
Wireless

Võimsus

Rechargeable
Jah
AC input frequency
50 - 60 Hz
Input voltage
100 - 240 V
Power source type
DC, Battery

Salvesti

Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Maximum memory card size
512 GB

Süsteeminõuded

Mobile operating systems supported
Android, iOS

Video

Supported video modes
1920 p
Noise reduction
Jah

Kaal ja mõõtmed

Width
50 mm
Depth
38.4 mm
Height
150 mm
Weight
490 g
Package width
155 mm
Package depth
185 mm
Package height
106.5 mm
Package weight
690 g