Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann
Tefal frying pans kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Type
- All-purpose pan
- Material
- Stainless steel
- Non-stick coating
- Jah
- Heat indicator
- Jah
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann hinnavõrdlus
Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann: Tefal, kategooria frying pans. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 21. Nähtavad andmed: Kaal: 1.2 kg.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 3168430223417, MPN E79204.
Millised andmed on toote Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 21. Nähtavad andmed: Kaal: 1.2 kg.
Kas toodet Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Tefal E 79204 Mitmeotstarbeline pann võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Material
- Stainless steel
- Product colour
- Black, Stainless steel
Funktsioonid
- Non-stick coating
- Jah
- Heat indicator
- Jah
- Lid included
- Ei
- Suitable for hob types
- Ceramic, Gas, Halogen, Induction, Sealed plate
- Riveted handle
- Jah
Logistika andmed
- Pallet gross length
- 120 cm
- Pallet gross width
- 80 cm
- Pallet gross weight
- 262.8 kg
- Pallet gross height
- 181.5 cm
Toimimine
- Type
- All-purpose pan
Kaal ja mõõtmed
- Width
- 254 mm
- Depth
- 445 mm
- Height
- 97 mm
- Weight
- 1.2 kg
- Package width
- 380 mm
- Package depth
- 580 mm
- Package height
- 185 mm
- Package weight
- 7.3 kg
- Diameter
- 24 cm