Roborock Saros 20 Sonic White

Roborock robot vacuums kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind Pakkumisi oodatakse
Kõrgeim hind Pakkumisi oodatakse
Pakkumised 0
Spetsifikatsioonid 25
Dust container type (base)
Dust bag
Wet mopping
Jah
Pakkumise olek Kinnitatud poehinda veel pole Värsked poehinnad kuvatakse, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Lisa oma hind

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 0 pakkumist
Sellel turul pole veel kinnitatud pakkumisi.

Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.

Müüd seda toodet?

Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.

Lisa oma hind

Ülevaade

Roborock Saros 20 Sonic White hinnavõrdlus

Roborock Saros 20 Sonic White: Roborock, kategooria robot vacuums. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 25. Nähtavad andmed: Aku: 6400 mAh.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 6936905905376, MPN S20S02-05.

Saadaolevad tooteandmed

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 25. Nähtavad andmed: Aku: 6400 mAh.

Hinna ja saadavuse kontroll

Selle turu jaoks pole veel kinnitatud pakkumist. Identifikaatorid ja tehnilised andmed jäävad tooteviitena kättesaadavaks.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Roborock Saros 20 Sonic White kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Roborock Saros 20 Sonic White?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 6936905905376, MPN S20S02-05.

Millised andmed on toote Roborock Saros 20 Sonic White kohta saadaval?

Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 25. Nähtavad andmed: Aku: 6400 mAh.

Kas toodet Roborock Saros 20 Sonic White saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Roborock Saros 20 Sonic White võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

25 spetsifikatsiooni

Aku

Battery capacity
6400 mAh

Disain

Dust container type (base)
Dust bag
Dust container type
Bagless
Product colour
White
Shape
Round

Funktsioonid

Mobile app support
Jah
Works with Amazon Alexa
Jah

Muud funktsioonid

Runtime
200 min

Toimimine

Wet mopping
Jah
Works with the Google Assistant
Jah
Automatic base station return
Jah
Base station functions
Charging, Purification, Mop washing
Obstacle detection
Jah
Brush type
Roller brush & Side brush
Obstacle crossing up to
8.8 cm
Threshold climbing (max)
8.8 cm
Floor surfaces supported
Carpet, Hard floor
Navigation type
RetractSense

Võimsus

Suction power
36000 Pa
Rechargeable
Jah
Charging time
2.5 h

Kaal ja mõõtmed

Width
350 mm
Depth
353 mm
Height
79.8 mm
Base station dimensions (W x D x H)
440 x 409 x 470 mm