Roborock S8 White
Roborock robot vacuums kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Wet mopping
- Jah
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Roborock S8 White hinnavõrdlus
Roborock S8 White: Roborock, kategooria robot vacuums. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 43. Nähtavad andmed: Mälu: Jah, Kaal: 4.6 kg, Aku: 5200 mAh.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Roborock S8 White kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Roborock S8 White?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 6970995786521, MPN S802-00.
Millised andmed on toote Roborock S8 White kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 43. Nähtavad andmed: Mälu: Jah, Kaal: 4.6 kg, Aku: 5200 mAh.
Kas toodet Roborock S8 White saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Roborock S8 White võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Aku
- Battery technology
- Lithium-Ion (Li-Ion)
- Battery capacity
- 5200 mAh
Disain
- Dust container type
- Bagless
- Product colour
- White
- Shape
- Round
Funktsioonid
- Mobile app support
- Jah
Võrgustumine
- Wi-Fi
- Jah
Muud funktsioonid
- Runtime
- 180 min
- Packaging content
- S8 Robot Vacuum (1) VibraWash Water Tank (1) VibraWash Mop Cloth (1) VibraWash Mop Cloth Mount (1) Charging Dock (1) Power Cable (1) User Manual (1)
Pakendi sisu
- Cleaning cloth
- Jah
- Cleaning brush
- Jah
- Base station
- Jah
- Manual
- Jah
- Power cord included
- Jah
Toimimine
- Wet mopping
- Jah
- Easy to clean
- Jah
- Movement restriction type
- App generated
- Dust capacity (base + vacuum cleaner)
- 0.35 L
- Automatic routing
- Jah
- Automatic base station return
- Jah
- Base station functions
- Charging
- Obstacle detection
- Jah
- Brush type
- Roller brush
- Programming function
- Jah
- Smartphone/tablet remote support
- Jah
- Water tank capacity
- 0.2 L
- Integrated sensors
- Laser
- Navigation type
- Laser Distance Sensor (LDS)
- Edge recognition
- Jah
- Noise level
- 68.5 dB
- Remotely operated
- Jah
Võimsus
- Suction power
- 6000 Pa
- Rechargeable
- Jah
- Power consumption (typical)
- 69 W
Tehnilised andmed
- Mop included
- Jah
Kaal ja mõõtmed
- Width
- 350 mm
- Depth
- 353 mm
- Height
- 96.5 mm
- Weight
- 4.6 kg
- Package width
- 444 mm
- Package depth
- 391 mm
- Package height
- 139 mm
- Package weight
- 7 kg