Ravensburger 62 puzzle

Ravensburger puzzles kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.

Parim hind Pakkumisi oodatakse
Kõrgeim hind Pakkumisi oodatakse
Pakkumised 0
Spetsifikatsioonid 6
Soovitatav sugu
Any gender
Pakkumise olek Kinnitatud poehinda veel pole Värsked poehinnad kuvatakse, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Lisa oma hind

Poodide pakkumised

Hinnad ja tarne

Eesti / 0 pakkumist
Sellel turul pole veel kinnitatud pakkumisi.

Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.

Müüd seda toodet?

Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.

Lisa oma hind

Ülevaade

Ravensburger 62 puzzle hinnavõrdlus

Ravensburger 62 puzzle: Ravensburger, kategooria puzzles. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 6.

Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.

Ostujuht

Mida enne ostmist võrrelda

Täpne tootevariant

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4005556000623, MPN 62.

Saadaolevad tooteandmed

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 6.

Hinna ja saadavuse kontroll

Selle turu jaoks pole veel kinnitatud pakkumist. Identifikaatorid ja tehnilised andmed jäävad tooteviitena kättesaadavaks.

Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.

Klientide arvustused

Heaks kiidetud ostjate arvustused

Kinnitatud arvustusi veel pole

Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.

Jaga oma kogemust
Jaga oma kogemust Arvustus salvestatakse esmalt modereerimiseks. Avalikuks saavad ainult heaks kiidetud arvustused.

Küsimused ja vastused

Küsimused toote Ravensburger 62 puzzle kohta

Millist täpset toodet kirjeldab Ravensburger 62 puzzle?

Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 4005556000623, MPN 62.

Millised andmed on toote Ravensburger 62 puzzle kohta saadaval?

Selle tootevariandi normaliseeritud tehniliste näitajate arv: 6.

Kas toodet Ravensburger 62 puzzle saab riikide vahel võrrelda?

Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.

Miks võib tootelehel hind puududa?

Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.

Avasta

Veel võimalusi toote Ravensburger 62 puzzle võrdlemiseks

Spetsifikatsioonid

Tehnilised andmed

6 spetsifikatsiooni

Aku

Patareid puuduvad
Ei

Funktsioonid

Soovitatav sugu
Any gender

Kaal ja mõõtmed

Laius
69 mm
Sügavus
73 mm
Kõrgus
13 mm
Kaal
222 g