Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14
Philips by Signify led bulbs kontrollitud kataloogiidentifikaatorite, piltide ja spetsifikatsioonidega.
- Bulb type
- LED
- Equivalent bulb power
- 25 W
- Bulb power
- 3.2 W
Poodide pakkumised
Hinnad ja tarne
Värsked poehinnad kuvatakse siin, kui need on selle täpse toote kohta saadaval.
Registreeri pood tasuta ning saada ametlik hind, laoseis ja tarneinfo, et ostjad saaksid sinu pakkumist siin võrrelda.
Ülevaade
Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14 hinnavõrdlus
Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14: Philips by Signify, kategooria led bulbs. PriceInfo ühendab toote identifikaatorid, normaliseeritud tehnilised andmed ja pakkumiste andmed. Turuvaade: Eestis.
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 46. Nähtavad andmed: Kaal: 10 g.
Võrdle esmalt täpset identifikaatorit, seejärel poodi, müüja riiki, hinda, tarnet ja saadavust.
Ostujuht
Mida enne ostmist võrrelda
Enne poe avamist kontrolli, et pakkumine vastaks sellel lehel näidatud GTIN-ile või MPN-ile ja tehnilistele andmetele.
Klientide arvustused
Heaks kiidetud ostjate arvustused
Jaga esimesena kasulikku kogemust just selle tootega. Uued arvustused avaldatakse alles pärast modereerimist.
Jaga oma kogemust
Küsimused ja vastused
Küsimused toote Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14 kohta
Millist täpset toodet kirjeldab Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14?
Kontrolli täpset toodet tunnuse järgi: GTIN 8718699770563, MPN 8718699770563.
Millised andmed on toote Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14 kohta saadaval?
Normaliseeritud tehniliste näitajate arv sellel lehel: 46. Nähtavad andmed: Kaal: 10 g.
Kas toodet Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14 saab riikide vahel võrrelda?
Jah. Kõigi riikide vaates saab võrrelda kinnitatud pakkumisi sama GTIN-i või MPN-i alusel.
Miks võib tootelehel hind puududa?
Hind kuvatakse, kui pood esitab selle täpse toote kohta värske pakkumise. Seni jääb leht faktiliseks tootekaardiks.
Avasta
Veel võimalusi toote Philips 8718699770563 LED-pirn Soe valge 2200 K 3,2 W E14 võrdlemiseks
Spetsifikatsioonid
Tehnilised andmed
Disain
- Glass type
- Clear
Funktsioonid
- Bulb type
- LED
- Bulb power
- 3.2 W
- Bulb shape
- Candle
- Light colour
- Warm white
- Colour temperature (min)
- 2700 K
- Colour temperature (max)
- 2700 K
- Luminous flux
- 250 lm
- Color Rendering Index (CRI)
- 90
- Replacement bulb power (max)
- 3.2 W
- Bulb lifetime
- 15000 h
- Rated lifetime
- 15000 h
- Colour consistency (SDCM)
- 6
- Number of switch cycles
- 20000
- Lumen maintenance factor
- 70 %
- Rated luminous flux
- 250 lm
- Light distribution
- Non-directional
- Product title
- LED classic 25W B35 E14 CL WGD90 SRT4
Valgustus
- Colour temperature
- 2200 K
Logistika andmed
- 12NC Logistic code(s)
- 929002393201
Muud funktsioonid
- EAN/UPC/GTIN (packaging)
- 8718699770563
- Placement supported
- Indoor
Pakendi andmed
- Package type
- Box
- Package net weight
- 10 g
- Package gross weight
- 33 g
Toimimine
- Equivalent bulb power
- 25 W
Võimsus
- Power factor
- 0.7
- Bulb current
- 17 mA
- AC input frequency
- 50-60
- Input voltage
- 220-240
- Rated power
- 3.2 W
- AC input voltage
- 220-240
Tehnilised andmed
- Start-up time
- 0.5 s
- Glass colour
- Transparent
- SAP width per piece
- 6.3 cm
- SAP length per piece
- 4.6 cm
- SAP height per piece
- 14.6 cm
- EOC code
- 871869977056300
Kaal ja mõõtmed
- Width
- 3.5 mm
- Depth
- 99 mm
- Height
- 9.9 mm
- Package width
- 63 mm
- Package depth
- 46 mm
- Package height
- 146 mm
- Length
- 99 mm
- Diameter
- 3.5 cm